Teleflex metal ve polimer klipslerin ilk ve lider imalatçısıdır. Hem-o-lok Ligasyon sistemimiz ile birbirine mükemmel bir biçimde adapte edilmiş, cerrahların, hemşirelerin ve ameliyathane personelinin tüm spesifik ihtiyaçlarını karşılayan bir ürün grubu oluşturulmuştur. 

 

5768


#1 Dünyanın en çok satan kilitli polimer klipsinden hissedebileceğiniz emniyet

Neden cerrahlar bir milyondan fazla hastada Hem-o-lok Sistemini tercih etti? #1 en çok satan polimer klips olarak Hem-o-lok Sistemi, kalite, klips emniyetinde güvenilirlik ve performans göstermektedir.

Güven için dizayn edilmiş

Kendi alanında ilk olarak kilitli mekanizma ve belirgin dokunma algısı sağlayan Hem-o-lok Sistemi cerrahlara hastanın damarını emniyetli bir biçimde kilitlediklerinin güvencesini vermektedir.

Robotik laparoskopi geçmişi

2007 yılından beri, Intuitive Surgical şirketi ile işbirliği yaparak Hem-o-lok Sisteminin  da Vinci® Cerrahi Sisteminde kullanımını sağladık.

Kanıtlanmış performans

84 adet literatür çalışmasına bakıldığında, başka hiçbir polimer klips kliniksel ve finansal verileri bu kadar desteklememiştir. Ex-vivo çalışması doğrultusunda*, Weck® Hem-o-lok® polimer klipsi Ethicon LIGAMAX™ 5, Ethicon LIGACLIP® ERCA 10 mm, ve Covidien Endo Clip™ III ile farklı üç parametrede karşılaştırıldığında çok büyük üstünlük sağlamaktadır.

Hem-o-lok Medium/Large klipsleri:

  • Lateral sökme işleminde en az 5 kat daha fazla klips tutunması
  • Sızdırma basınç testinde en az 1.8 kat daha fazla sızdırma direnci
  • Aksiyal sökme işleminde en az 1.3 kat daha fazla klips tutunması

İhtiyaçlarınızı karşılayacak çeşitlilik

Hem-o-lok Klipsleri 2 mm'den 16 mm'ye kadar yapıları kapatmak için tasarlanmıştır.Teleflex Cerrahi | Kategorisine Ait Diğer Ürünler